Pracovník logistiky ve výrobní firmě

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte za sebou již nějaké zkušenosti z logistiky a myslíte si, že tento obor je pro Vás to pravé? Nevyhovuje Vám pouze administrativa a práce v kanceláři, ale chcete se více pohybovat právě ve skladech či výrobě? Máme pro Vás nabídku, která Vás určitě zaujme!

Pojďte pracovat do společnosti, která má silné zázemí v zahraničí a v Brně se každým dnem rozvíjí. Na pozici Technik logistiky a kvality hledáme člověka, která se nezalekne výzvy a ráda se učí novým věcem.
Co bude Vaší náplní práce?

  • Budete nastavovat opatření týkajících se logistiky, tato opatření kontrolovat a také je dále komunikovat.

  • Budete řešit zákaznické reklamace spojené s logistikou.

  • Budete navrhovat okamžitá opatření nebo provádět analýzy příčin.

  • Budete nést odpovědnost za podporu logistických procesů.

Profil kandidáta

Co Vám nesmí chybět?

  • Praxe s VZV – platný průkaz však není potřeba.

  • AJ na úrovni alespoň B2.

  • Znalosti logistických toků a procesů ve firmě.

  • Alespoň základy principů kontrol kvality a analýzy kořenové příčiny.

  • Umět číst v technické dokumentaci.

  • Zkušenost se SAP výhodou, nikoliv podmínkou.

  • Uživatelská znalost MS Excel.

Nabízíme

A co můžeme nabídnout my?

  • Motivační bonusy – každý kvartál dle výsledků společnosti.

  • Dovolenou nad rámec Zákoníku práce – tedy celých 25 dnů.

  • Fajn lokalitu výkonu práce – autem bez problémů zaparkujete přímo u společnosti nebo můžete využít dostupné MHD.

  • Dotované stravné přímo v areálu.

  • Multisport kartu a také nejrůznější firemní akce.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4235394  Datum zveřejnění: 11.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.