Řidič vysokozdvižného vozíku Praha 9

Praha

Popis pozice

Máte zkušenosti s obsluhou vysokozdvižného vozíku a platné oprávnění? Jste zvyklí pracovat ve 12-ti hodinových směnách a hledáte stabilní práci s dobrou dopravní dostupností? Nabízíme stabilné práci na dobu neurčitou v čistém a bezpečném pracovním prostředí v úspěšné a stabilní společnosti. Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, tak pak hledáme právě Vás. Dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na Vaše reakce.
  • vykládat a nakládat nákladní a ostatní auta

  • připravovat nakládku,

  • vážit a přesouvat materiál z řad

  • uklízet skladovací prostor

Profil kandidáta

  •  zkušenosti s řízením retraku
  • ochota pracovat ve 12h směnách od PO-PÁ (týdně 2- 4 směny)
  • dobrá fyzická kondice a chuť pracovat
  • týmový hráč

Nabízíme

 - Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou v kmenovém stavu úspěšné společnosti v lokalitě Praha 9

  • Motivující mzdové ohodnocení + měsíční odměna + roční bonus

  • 25 dnů dovolené

  • Dotovaná Multisport karta

  • Odborná školení

  • Stravenkový paušál (65 Kč za každý odpracovaný den do výplaty) nebo příspěvek na stravné

  •  6 000 Kč/rok v benefitním programu

  • Příspěvek na dopravu autem (2,20 Kč/km) nebo MHD

  • Odměna za jubilea ve společnosti

  • Nákup firemních výrobků za zvýhodněnou cenu

  • Bezúročné půjčky

  • Výhodný program na volání a internet pro zaměstnance

  • Závodní jídelna je k dispozici pro zaměstnance - výběr ze 4 druhů skvělých teplých jídel

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4235852  Datum zveřejnění: 12.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.