Vedoucí laboratoře – metalografie

Olomoucký kraj

Popis pozice

Máte odborné znalosti z metalografie? Jste komunikativní a máte zkušenost s vedením týmu - nebo si dovedete představit, že by Vás něco takového bavilo? Nabízíme práci, kde budete moci skloubit práci s lidmi s Vašimi odbornými znalostmi. Pokud je to něco, co by pro Vás mohlo být to pravé, čtěte dál.
Co by bylo náplní Vaší práce?

  • Odpovědnost za řízení týmu a podporu jeho růstu – jak členů laboratoří, tak inženýringu.

  • Metalografie, fraktografie, měření tvrdosti, drsnosti, optická mikroskopie, elektronová mikroskopie, spektroskopie, tahové zkoušky, korozní inženýrství aj.

  • Zajištění laboratorního vybavení, zajištění nezbytných zkušebních metod včetně externích spoluprací.

  • Spolupracovat při výběru a schvalování nových dodavatelů.

Profil kandidáta

Co by Vám nemělo chybět?

  • Nezbytná je odborná znalost zkušebních a analytických metod týkající se kovových materiálů.

  • Zkušenost s vedením laboratoře, komunikační a organizační schopnosti.

  • VŠ technického směru – ideálně materiálové inženýrství nebo metalurgie.

  • Nadšení pro týmovou spolupráci a ochotu pro sdílení a předávání svých zkušeností.

  • Angličtina na komunikativní úrovni.

  • Výhodou, nikoliv však podmínkou, jsou následující zkušenosti: optická emisní spektroskopie, nedestruktivní testování materiálových vad, zkouška tahem, korozní inženýrství nebo zkušenosti z vývoje.

Nabízíme

Co na oplátku můžeme nabídnout my Vám?

  • Stabilní zázemí společnosti s dlouholetou tradicí.

  • Flexibilní začátek pracovní doby (6:30-8:30).

  • 13. mzdu rozdělenou do dvou půlročních bonusů.

  • Stravenky nebo dotované stravování přímo ve společnosti.

  • Nejrůznější firemní akce, zajištěná zdravotní péče, zvýhodněné tarify.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4236274  Datum zveřejnění: 12.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.