Stavbyvedoucí

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, tradiční stavební společnost s férovým jednáním k zaměstnancům i klientům, hledám stavbyvedoucího dopravních staveb a mostů.

  • Vedení svěřené zakázky, organizace a koordinace staveb.

  • Koordinace mistrů, dělníků.

  • Řízení stavebních prací.

  • Dohled nad dodržováním BOZP.

  • Komunikace se subdodavateli, spolupráce s technickým dozorem aj.

Profil kandidáta

  • Minimálně středoškolské vzdělání (stavební směr).

  • Praxe v podobné činnosti minimálně 2 roky.

  • Autorizace v oboru velkou výhodou, nikoliv podmínkou.

  • Dobré komunikační schopnosti.

  • Praxe ve vedení pracovního kolektivu.

  • Řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič.

Nabízíme

  • Práci ve stabilní stavební společnosti.

  • Dobrý kolektiv.

  • Nástup ihned či dohodou.

  • Smlouva na dobu neurčitou.

  • Finanční ohodnocení dle zkušeností.

  • K dispozici služební automobil, notebook a mobilní telefon.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4236899  Datum zveřejnění: 13.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.