Finanční účetní

Nový Jičín, Česko

Popis pozice

Pro významného hráče v automotive průmyslu nyní hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici FINANČNÍ ÚČENTÍ. Pokud máte zkušenosti alespoň 3 roky v oboru, domluvíte se anglicky a znáte IFRS, pak nám neváhejte zaslat Váš životopis.

Kromě široké škály benefitů se můžete těšit také na zajímavou pracovní náplň a kooperaci se zahraničními kolegy.

  • plánování cash flow

  • účtování příchozích a odchozích plateb, párování plateb

  • tvorba rezerv pro různá období

  • spolupráce s kolegy na účetních auditech

  • zpracovávání reportů

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání v ekonomickém směru, případně bohaté zkušenosti

  • komunikativní angličtina - nezáleží nám, zda máte úroveň B1 nebo B2, důležité je, abyste se nebáli mluvit

Nabízíme

  • práce ve stabilní mezinárodní společnosti

  • pružná pracovní doba

  • možnost využívat práci z domova

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na stravování

  • a další..:)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4237508  Datum zveřejnění: 13.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.