Mechanik/údržbář

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Jste vyučený strojař/mechanik/zámečník a máte zkušenosti s údržbou výrobních strojů či linek? Baví Vás manuální práce a máte šikovné ruce?

Do moderního, plně automatizovaného provozu hledám nového kolegu na pozici údržbáře!

Náplň práce:

  • údržba mechanických částí výrobní linky

  • údržba dalších zařízení v rámci areálu firmy

  • zajištění a vedení evidence provedených úkonů a náhradních dílů

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ technického směru (zámečník, mechanik, strojař)

  • praxe na obdobné pozici

  • ochota pracovat ve 3směnném režimu (víkendy volné)

  • pečlivost a zodpovědnost

  • samostatnost

Nabízíme

  • stabilní pracovní poměr a mzdu vč. dalších příplatků a bonusů

  • práci v moderním provozu a dobrém kolektivu

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenkový paušál

  • příspěvek na penzijko

  • a dalí benefity...

Životopisy zasílejte přes ikonu "odpovědět", poté Vás zkontaktuji s dalším postupem.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4237719  Datum zveřejnění: 13.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.