Technik reklamací v automotive | Ostrava

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme technika kvality, který má zkušenosti z kvality automotive prostředí. Pokud hovoříte anglicky, znáte procesy na kvalitě, zásady zákaznických reklamací, poté je tato pozice přímo pro vás. Těšit se můžete na zajímavou pozici, na které se nebudete nudit, dále super kolegy a příjemné pracovní podmínky - atraktivní mzda a firemní benefity.

  • Provádíte analýzy a reporty vrácených dílů od koncových zákazníků

  • Spolupracujete s inženýry kvality

  • Pracujete se zákaznickými portály

  • Systematicky sledujete výsledky, data, statistiky

  • Ověřujete a monitorujete implementaci nápravných opatření

Profil kandidáta

  • Praxe na oddělení kvality v automotive prostředí

  • Komunikativní AJ

  • Znalost nástrojů kvality 8D, 5 WHY

  • Znalost MS Office

  • Proaktivita

  • Analytický typ, samostatnost

Nabízíme

  • Moderní prostředí stabilní firmy v Ostravě

  • Příjemný kolektiv

  • Atraktivní mzda

  • 13. plat

  • 5 týdnů dovolené

  • Cafetérie

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Stravenky

  • Jazykové kurzy AJ

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4237916  Datum zveřejnění: 14.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.