Obchodní zástupce - Praha

Praha

Popis pozice

Jste obchodní typ, který má rád výzvy a finančně nezastřešený strop?

Zrovna hledáme obchodního zástupce pro mezinárodní společnost zabývající se nejen kancelářským zbožím a potřebami na pracovišti.
Přidejte se do týmu a mějte pod sebou klienty, kterým pomáháte zlepšovat a zjednodušovat život v práci!

  • Péče o stávající klienty v přidělené části Prahy

  • Akvizice nových klientů (není to prioritou práce, ale rozhodně také potřebná část)

  • Prezentace a pomoc s výběrem produktů

  • Opravdu každodenní komunikace s klienty na osobní bázi

  • V pátek administrativní den

Profil kandidáta

  • Zkušenost na obdobné pozici

  • Řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič

  • Komunikativní osobnost

Nabízíme

  • Auto v plné výbavě i k soukromým účelům

  • Vysoká míra samostatnosti

  • Důkladné zaškolení

  • Příjemný podporující kolektiv

  • Když nebudete u klienta, tak můžete pracovat odkudkoliv – z domu, kavárny

  • Dovolená navíc

  • Multisport karta

  • Stravenky

  • Služební telefon + tablet s datovým připojením

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4237917  Datum zveřejnění: 14.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.