Tiskař - nabídka ubytování, mzda od 32.000 kč

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

  • Nastavení, obsluha a údržba tiskařských strojů, práce na strojích - Komori, KBA a Heidelberg - plnobarevný archový tisk.

  • Kontrola a příprava tiskových forem, příprava základních materiálů, včetně přípravy barev dle originálu.

  • Kontrola kvality tisku, odstranění drobných vad a minimální oprava stroje.

Profil kandidáta

  • Hledáme tiskaře s praxí a zkušeností s plnobarevným archovým tiskem, ideálně na strojích Komori, KBA.

  • Požadujeme, abyste byli manuálně a technicky zruční, samostatní, pečliví a soustředění při práci.

  • Jste ochotní pracovat na 3směnném provoze.

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení od 32.000 Kč + odměny.

  • Příspěvek na dojíždění.

  • Máte špatný spoj? Po domluvě vám můžeme půjčit firemní auto.

  • Příspěvek na stravování.

  • V případě potřeby nabízíme i možnost ubytování.

  • Možný nástup ihned.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4237926  Datum zveřejnění: 14.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.