Specialista logistiky a projektů

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, výrobce tabákových produktů, hledáme nově Specialistu logistiky, který bude podporou projektovému týmu při realizaci projektů a zároveň bude udržovat dlouhodobě pozitivní vztahy s dodavateli.

  • Správa a kontrola objednávek a dodávek zboží, koordinace závozů zboží na prodejny

  • Řešení stížností a reklamací, vyřizování požadavků v oblasti logistiky

  • Komunikace s dodavateli a franchisanty na prodejnách

  • Zadávání produktových změn do interních systémů, reporting

  • Spolupráce na správě objednávkového systému Planning Wizard

  • Administrativní podpora projektového oddělení, příprava podkladů a prezentací, účast na interních auditech

Profil kandidáta

  • Výbornou znalost MC Office (zejména Excel)

  • Zaměření na výsledek a ochotu překonávat překážky

  • Předchozí praxe na administrativní pozici či logistice

  • Případné zkušenosti s Planning Wizard (či podobným systémem)

  • Anglický jazyk výhodou

Nabízíme

  • Stabilní a rozmanitá práce s vysokou mírou samostatnosti

  • Dobré finanční ohodnocení včetně variabilní složky mzdy

  • Pestrou škálu zaměstnaneckých benefitů (podpora sportovních aktivit, příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova)

  • Notebook a telefon i k soukromým účelům

  • Příjemné a moderní kanceláře

  • Možnost profesního růstu a odborného vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4238754  Datum zveřejnění: 14.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.