Farmaceutický reprezentant Jižní Čechy - celostní medicína

Jihočeský kraj

Popis pozice

Zavedená firma s vlastní výrobou a distribucí homeopatických přípravků po dlouhé době rozšiřuje řady svých obchodních reprezentantů pro region Jižní Čechy.

Máte zkušenosti s obdobnou pozicí ve farmacii, ale táhne Vás to více do oblasti alternativy a celostní medicíny? Chcete dělat práci co má smysl a lidem opravdu pomáhat? Možná hledáme právě Vás.

  • udržování a rozvoj spolupráce s klienty, kterými jsou většinou lékárny, lékaři, farmaceuti a laboranti

  • hledání nových příležitostí pro prodej homeopatik ve svěřeném regionu

  • plnění plánů prodeje a marketingové strategie firmy

  • prodej a propagace produktů společnosti

  • vedení seminářů pro lékárny

  • představování nových produktů společnosti na odborných seminářích, kongresech a sympóziích

  • prodej a propagace produktů ve svěřeném regionu

Profil kandidáta

  • velký zájem a nadšení pro obor

  • min. SŠ vzdělání - výhodou je vzdělání v oboru lékařském, farmaceutickém, přírodovědeckém nebo pedagogickém)

  • výhodou zkušenost na obdobné pozici v oboru farmacie

  • znalost klientů v daném regionu, nejlépe z předchozí obchodní zkušenosti v jiné firmě nebo na osvč

  • velká orientace na zákazníka, schopnost motivovat ho a pomoci mu s rozvojem v rámci dlouhodobé spolupráce

  • znalost práce na PC - uživatelská znalost

  • řp sk. B

  • výhodou komunikativní znalost AJ, případně FJ

Nabízíme

  • velkou příležitos pracovat pro stabilní firmu, kde jsou zaměstnanci spokojení a často neodcházejí

  • vyšší fixní mzda + prémie podle obratu jednou za 4 měsíce

  • odborné zaškolení a velká podpora vašeho profesního rozvoje ( semináře, školení atd.)

  • služební vůz i k soukromým účelům

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na životní pojištění

  • příspěvek na penzijní pojištění

  • slevy na produkty společnosti

  • příspěvek na sport aj.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4239572  Datum zveřejnění: 17.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.