Fakturant/ka - AJ- absolventi vítáni - možnost 100% home office

Jihočeský kraj

Popis pozice

Skvělá pracovní příležitost v účetnictví s možností denního využití angličtiny! Mezinárodní prostředí společnosti nabízí jedinečnou příležitost pro absolventy, ale i zkušenější účetní. V moderních kancelářích budete zpracovávat a následně účtovat faktury dle stanovených účetních standardů a právních předpisů, zpracovávat bankovní výpisy a platební příkazy a komunikovat se zahraničními klienty.
  • Účtování faktur v systému SAP

  • Kontrola finančních dokumentů

  • Komunikace se zahraničními klienty

  • Do budoucna Vás čeká odborná i jazyková podpora profesně mladším kolegům

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání ekonomické směru nebo praxe v oboru

  • Znalost účetních standardů

  • Angličtinu na komunikativní úrovni po telefonu i emailu, znalost francouzštiny nebo němčiny výhodou

  • Znalost systému SAP výhodou

  • Spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

  • Příležitost být součástí Share Centra mezinárodního formátu

  • Moderní kanceláře a podporující kolektiv

  • Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností

  • Zaškolení v zahraničí

  • Stravenky

  • Příspěvek na dopravu

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Jazykové kurzy

– Parkování v místě zajištěno

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4241437  Datum zveřejnění: 19.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.