Junior account manager (IT řešení)

Praha, Česko

Popis pozice

Pro našeho výborného klienta - společnost poskytující IT řešení - hledáme motivované obchodníky na pozici

JUNIOR ACCOUNT MANAGER

  • Pravidelná každodenní komunikace s partnery

  • Vyhledávání nových zákazníků B2B

  • Návrh promo akcí pro svěřený segment, jejich realizace a vyhodnocení

  • Spolupráce v rámci týmu

  • Zpracovávání nabídek a objednávek od zákazníků

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • AJ minimálně na komunikativní úrovni

  • Minimálně 1 rok zkušeností v oblasti prodeje služeb, IT, telco velkou výhodou, ale ne podmínkou

  • Zájem o nové technologie

  • Pozitivní naladění, týmový duch

Nabízíme

  • Motivační platové ohodnocení

  • Nástup možný ihned!

  • Pestrá škála firemních benefitů (je jich opravdu mnoho, zaměstnanci se mají jako v bavlnce)

  • Mezi ně patří např. 13. plat, neomezené sick days, roční kupon na MHD, stravenky a mnoho dalšího

  • HPP, pracovní smlouva na dobu neurčitou

  • Lokalita - krásná kancelář v centru Prahy (kousek od Florence, Masarykova nádraží)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Wojnarová
+420 731 637 828
ID: 4241449  Datum zveřejnění: 19.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.