Manažer realizací hliníkových prosklenných konstrukcí

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáte zajímavé stavební zakázky? Preferujete individuální jednání a rozvoj mimo korporátní kulturu? Vyhledáváte přátelský kolektiv, který za to umí vzít? Do menší stavební společnosti, zaměřené na lehké obvodové pláště, hledáme manažera zakázek, který bude zodpovědný za úspěšnou realizaci projektů. Odměnou vám bude poctivá radost z odvedené práce, atraktivní mzda a kolektiv, který táhne za jeden provaz.

  • přímá zodpovědnost za řízení realizace zakázek od expedice konstrukcí z výroby až po předání díla na stavbě

  • vedení stavebního deníku a potřebné administrativy v rámci realizace

  • práce s projektovou a výrobní dokumentací

  • kontrola dodržování technologických postupů a daných termínů

  • hlídání ekonomiky zakázek v rozsahu realizace, předkládání podkladů k fakturaci

  • zajišťování montážních kapacit, mechanizace a ostatních subdodavatelů, spolurozhodování o jejich výběru

  • spolupráce na tendrování vstupních nákladů

  • zodpovědnost za materiálovou zásobenost stavby

  • plánování montáží a ostatních prací, organizace haromonogramu prací za účelem předání díla v zadaném termínu

V čem se s podporou společnosti rozvinete?

  • orientace ve stavebním prostředí lehkých obvodových plášťů, interiérových konstrukcí zejména na bázi skla a hliníkových profilů

  • orientace při návrhu a řešení detailů, znalosti jejich aplikace při realizaci

  • znalosti výrobních procesů a technologických postupů v oblasti montáže

  • znalosti certifikace a dodržování legislativy

  • budování obchodních vztahů na základě důvěry, spolehlivosti a nabídnutí vhodného technického řešení

Profil kandidáta

  • alespoň 3-5 let zkušeností na obdobné pozici ve stavebním oboru

  • uživatelská znalost kreslícího softwaru AutoCAD

  • řidičský průkaz skupiny B

  • schopnost vést tým

  • schopnost vnímat priority

  • odolnost vůči stresu, schopnost řešit situace s chladnou hlavou

  • reprezentativní vystupování, dobré komunikační a organizační schopnosti

  • schopnost týmové práce

  • pečlivost, odpovědnost, loajálnost

Nabízíme

  • stabilita pracovního místa v menší společnosti

  • mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a výkonu

  • 25 dnů dovolené

  • seberozvoj v oblasti prosklených fasád, oken a dveří

  • kreativní práce – lego pro velké kluky

  • stravenky

  • služební vůz k soukromým účelům

  • telefon i k soukromým účelům s neomezeným tarifem

  • notebook i k soukromým účelům

  • Multisport karta

  • příjemný a cílevědomý kolektiv, který si pomáhá a táhne za jeden provaz

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4241451  Datum zveřejnění: 19.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.