Nástrojař s potenciálem řízení odd. nástrojárny - Olomouc

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hledáme šikovného Nástrojaře se zkušenostmi a s potenciálem řídit nástrojárnu a kariérně se tak posunout. Rádi ti to umožníme. Důležita je také komunikativní Aj, (nadřízený cizinec).

  • Preventivní údržba vstřikovacích forem

  • Opravy vstřikovacích forem, úzká komunikace se seřizovačem, procesním technikem

  • Design - navrhnout řešení s využitím software Siemens NX10 CAD

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru (nástrojař, zámečník, mechanik strojů a zařízení, apod.)

  • Praxe, jako Nástrojař

  • Komunikativní angličtina - nadřízený cizinec

  • Zodpovědný,spolehlivý a pozitivně naladěný člověk

  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (2 směny)

Nabízíme

  • Zázemí rodinné výrobní společnosti menšího týmu, kde se navzájem podporujeme a pomáháme si

  • Stravenky

  • Flexi passy

  • Profesní růst do vedoucí funkce a mnoho dalšího

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4241452  Datum zveřejnění: 19.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.