Ramp Agent

Praha

Popis pozice

Zajímáte se o provoz letiště a hledáte stabilní zodpovědnou práci? Máte rádi různorodou náplň práce, kde můžete uplatnit své schopnosti? Domluvíte se v anglickém jazyce a chtěli byste pracovat pro mezinárodní společnost? Zaujaly Vás tyto řádky? Dejte nám o sobě vědět.
  • činnosti týkající se odbavení letu - koordinace, dozor, plánování odbavení
  • zadávání dat, činnosti na odbavovací ploše
  • různé administrativní činnosti
  • zpracování reportů
  • komunikace v anglickém jazyce
  • třídění,sledování, expediční činnosti a místní zákaznický servis
  • řízení vozidla v areálu

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání

  • zkušenosti na podobné pozici velkou výhodou

  • znalost práce na PC, MS Office

  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu

  • samostatnost, aktivní a zodpovědný přístup k práci

  • schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v kmenovém stavu mezinárodní společnosti v lokalitě Praha 6

  • možnost seberealizace

  • 5 týdnů dovolené

  • Stravné

  •  Kafetérie systém

  •  Příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • Vzdělávací kurzy, školení

  • Sickdays

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4242407  Datum zveřejnění: 20.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.