IoT Konzultant | Praha

Praha

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, který se pohybuje v oblasti telekomunikace hledáme technický založeného kandidáta na pozice – IoT Konzultant.

Baví tě moderní digitální technologie a komunikace s lidmi? Chceš stát součástí týmu se zaměřením na inovativní oblast IoT/SmartCity? Třeba hledáme právě tebe!

  • Dostaneš jak již existující, tak i nové obchodní případy, pro které je nutné vytvořit design a následně dohlédnout i na jeho realizaci.

  • Budeš se setkávat se zákazníky, od kterých na základě konzultací zjistíš, jaká jsou jejich přání, představy a potřeby

  • Budeš navrhovat a implementovat projekty pro B2B zákazníky v oblasti SmartCity/IoT

  • Budeš poskytovat odbornou pomoc ostatním při zpracování nabídek firemním zákazníkům a spolupracovat s řadou firemních a externích specialistů, dodavatelů

Profil kandidáta

  • Znalost technologií IoT – certifikace v oblasti IoT / ICT výhodou.

  • Znalost technologií SmartHouse ( KNX, Tecomat, Lutron, Crestron, měření a regulace a obdobné)

  • Zkušenosti s ICT sales

  • Angličtina na komunikativní úrovni

  • Řidičky průkaz B

  • Samostatnost, vstřícnost, orientace na zákazníka a zápal pro oblast IoT/SmartCity

Nabízíme

  • Roční odměnu do výšky 15 % + Benefity v hodnotě 10 000 CZK ročně

  • Mobilní telefon dle výběru – iPhone/Android. K tomu je možnost dostát každé dva roky příspěvek 15 400 CZK na nový.

  • 5 týdnů dovolené, 4 dny osobního volna a 1 den na dobročinnou činnost

  • Flexibilní pracovní doba s možnosti HO

  • Další benefity jako stravenkový paušál, MultiSport karta, penzijní pojištění a mnoho dalšího.

NASTUP je možný IHNED!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4242411  Datum zveřejnění: 20.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.