Pracovník technického zaměření ve výrobě

Praha

Popis pozice

Máte vzdělání chemického směru a jste pečliví? Hledáte stabilní práci a lokalita Praha 9 Vám vyhovuje? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, dejte nám o sobě vědět. Nabízíme stabilní práci se zajímavými benefity.
provádění obtížných technických prací při plnění tlakových nádob

provádění vstupní, mezioperační nebo výstupní technické kontroly výroby

obsluha plynového zařízení a stabilních tlakových nádob

plnění speciálních směsí plynů do lahví

příprava a údržba lahví pro plnění

zajišťování operativní evidence realizované výroby

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání chemického směru

  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou

  • práce s PC

  • základy anglického jazyka

  • aktivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům

Nabízíme

  • stabilní práci na hlavní pracovní poměr v úspěšné mezinárodní společnosti

  • pestrou a odpovědnou práci v prosperující společnosti

  • odpovídající mzdové ohodnocení

  • balíček benefitů (13. mzda, čtvrtletní kolektivní prémie, 5 týdnu dovolené, příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění, závodní stravování, 4 dny sick days a další zaměstnanecké výhody podle kolektivní smlouvy

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4242412  Datum zveřejnění: 20.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.