PRVNÍ ÚROVEŇ IT PODPORY - vhodné i pro absolventy

Mladá Boleslav, Česko

Popis pozice

Jste komunikativní a baví Vás svět informačních technologií? Pak hledáme právě Vás!
Co bude Vaší denní agendou?

  • Vnitrofiremní komunikace-budete telefonicky či skrze email komunikovat se zákazníky

  • Evidovat požadavky uživatelů v oblasti informačních a telekomunikačních technologii

  • Požadavky budete následně rovněž řešit, případně eskalovat na vyšší úroveň podpory

Profil kandidáta

Tvůj profil?

  • ukončené SŠ vzdělání

  • uživatelská znalost MS Windows, MS Office a obecná znalost IT terminologie

  • výborné komunikační dovednosti a příjemný projev

  • Flexibilní osoba

  • Znalost AJ či NJ na komunikativní úrovni (schopen/schopna pomoci uživatelům telefonicky či v emailové podobě)

Nabízíme

A co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení

  • Možnost práce z domova (týden v práci, týden Home Office)

  • Systém kvartálních a kvalitativních bonusů

  • Školení a certifikace v oblasti IT a cizích jazyků dle vlastního výběru

  • Mobilní telefon dle výběru

  • Zaměstnanecký tarif za pár korun. Neomezené volání i SMS a k tomu 20 GB dat

  • 5 týdnů dovolené a 4 dny osobního volna

  • Benefity v hodnotě 10 000 Kč roč

  • MultiSport karta

  • Penzijní připojištění

  • Slevy na nákup zboží a produktů u našich vlastních i desítek našich partnerů

  • Příspěvek na stravování

  • Zdravotní péče ve smluvním zdravotním centru

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4243311  Datum zveřejnění: 21.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.