Vedoucí pracovník technického úseku

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro firmu specializující se na kovovýrobu hledáme šikovného kandidáta, který by se chtěl stát vedoucím technického úseku. Chtěl/a byste se podílet na neustálém zlepšování výkonnosti, kvality a procesů ve firmě? Jste leader, který umí namotivovat kolegy?

Pokud ano, máme nabídku právě pro vás!

  • Řízení, motivování, kontrola, koordinování a hodnocení kolegů

  • Vedení menšího týmu

  • Řízení nákladů svěřeného úseku

  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Profil kandidáta

  • Technické vzdělání (strojírenství výhodou)

  • Manažerské dovednosti, aktivní přístup a komunikativnost

  • Zkušenost na obdobné pozici

  • AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme

  • Příspěvek na stravování

  • Práce ve stabilní společnosti

  • Vzdělávání na pracovišti

  • Možnost procovat na Home Office

  • Bonusy ke mzdě

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová
ID: 4243611  Datum zveřejnění: 21.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.