Hledá se Backend Java vývojář - Remote - chytrá řešení do zemědělství

Práce z domu

Popis pozice

Hledáme backend vývojáře se znalostí Javy a Kotlinu, který se bude věnovat vývoji webové aplikace.

Kdo jsme a co děláme:

Jsme jedenáctičlenný tým vývojářů a odborníků na katastr nemovitostí, který společně vytváří unikátní webovou aplikaci pro správu nemovitého majetku.
Jak vyvíjíme

Naše multitenantní webová aplikace běží v AWS cloudu. Backendové Spring Boot aplikace píšeme v Javě a nově v Kotlinu, data ukládáme do Postgres/Postgis databázi, frontend boucháme v ES6 a v TypeScriptu, kódujeme v HTML5 s preprocesorem LESS. S mapami nám pomáhá Geoserver a OpenLayers. Buildujeme Mavenem a Webpackem. Devs i Ops jsou u nás sloučené věci. S automatizací a testováním nám pomáhá Bitbucket, Jenkins, Docker a Ansible.

Co budeš dělat:

  • implementovat novou funkcionalitu do aplikace

  • psát unit, integrační a API testy

  • přepisovat stávající Java kod do Kotlinu

  • integrovat knihovny a služby třetích stran

  • spolupracovat na architektuře backend aplikací

  • studovat a objevovat nové technologie a zkoumat jejich uplatnění v našem aplikačním stacku

Profil kandidáta

Co bys měl/a mít/umět:

  • měl bys mít praxi s programovacím jazykem Java

  • měl bys mít minimálně chuť pracovat s Kotlinem nebo s ním mít přímou zkušenost

  • výhodou je nějaká znalost Spring frameworku a Spring Boot nástroje

Nabízíme

Co ti nabídneme:

  • svobodu, důvěru a zodpovědnost v práci, svoji pracovní dobu si volíš sám

  • živou firemní a týmovou kulturu

  • možnost práce z kanceláře v Brně, Praze nebo Hradci Králové, stejně jako neomezený home office/remote

  • veškeré potřebné vybavení

  • 25 dní dovolené a navíc den volna na tvé narozeniny

  • lekce angličtiny, stravenkový paušál

  • možnosti vzdělávání dle vlastního výběru

  • zaměstnanecké firemní akcie

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Yuliia Shevtsova
ID: 4244239  Datum zveřejnění: 22.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.