Delivery Manager | pro mezinárodní projekty | Brno

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Hledáte zájmovou práce a chcete být součásti stabilní a perspektivní společnosti, která je jednou z nejvýznamnějších poskytovatelů technologických inovací a moderních IT řešení?

Jste zkušený manažer s praxí v oblasti IT software a máte skvělé organizační a komunikační schopnosti? Zkuste to s námi jako Delivery Manager.

  • komunikovat a udržovat dlouhodobý vztah s klienty

  • být zodpovědný za vedení, motivaci a definování zodpovědností jednotlivým členům týmu

  • koordinovat spolupráce mezi odděleními a týmy

  • správně stanovovat cíle a zodpovídat za kvalitní výsledky zakázek

  • připravovat harmonogram projektu pro vývoj produktu

  • být zodpovědný za vývoj nových verzí produktu

  • spolupracovat na korekturách projektové dokumentace implementované verze produktu

Profil kandidáta

  • 3 roky zkušenosti v oblasti IT na manažerské pozici a vedení týmu (30+)

  • Zkušeností ze SW development delivery je PODMINKOU

  • Znalost vývoje SW (.Net, Java apod.) a dodávky SW řešení

  • Znalost Agile PM, Prince 2

  • Znalost MS Project  či podobné výhodou

  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Příležitost pro vlastní odborný rozvoj

  • Zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi

  • Zázemí silné společnosti a příjemné pracovní prostředí

  • Širokou škálu firemních vzdělávacích kurzů a výuku cizích jazyků

  • Odpovídající finanční ohodnocení

  • Slevy na telefonní paušály

  • Penzijní připojištění

  • 5 týdnů dovolené

  • Sick days

Nástup je možný ihned!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4244493  Datum zveřejnění: 24.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.