Šéfik / šéfka výrobní linky

Středočeský kraj

Popis pozice

Rozšiřte své zkušenosti z výroby ještě o level výše!

Pro výrobce automobilových dílů hledáme Předáka směny se zkušenostmi z výrobního prostředí.

I když se jedná o oblast automotive, o práci díky novým projektům nebude nouze.

Práce na HPP, do kmenového stavu.
Vaše práce bude složená především ze 2 částí:

1) Vedení lidí na výrobní lince

Budete mít na starost tým cca 10 operátorů, kterým budete radit, motivovat je, rozdělovat práci.

Také zpracovávat administrativu s vedením lidí spojenou, tj. evidovat docházku, sledovat výkon zaměstnanců, komunikovat s ostatními odděleními.

2) Práce na výrobní lince

Protože je vždy dobré jít příkladem, zbyde-li vám prostor, můžete kolegům pomoci při práci jako takové přímo na lince.

Profil kandidáta

  • zkušenosti z výrobního prostředí

  • zkušenosti s vedením lidí (Klidně alespoň částečné - obnášela vaše pozice vedení lidí, ale nebyla tak pojmenovaná? Napište nám to! Vedete zájmový kroužek nebo sbor dobrovolných hasičů? Nejsme proti! Důležité je mít pro vedení lidí předpoklady, vyzařovat přirozený respekt)

  • znalost práce na PC (budete zpracovávat reporty, pracovat s MS Office - Outlook, Excel)

  • osobnostní předpoklady k pozici vedoucího

  • ochotu pracovat v 3 směnném režimu (R/O/N)

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou

  • pozici, na níž získáte zkušenosti s potenciálem do budoucna

  • 5 týdnů dovolené

  • 13. a 14. plat

  • další bonusy a příspěvky (nekuřácký bonus, příspevky na soukromé školky, masáže..)

  • obědy za pár korun

  • firemní tarif i pro rodinu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Simona Slavíková
+420 773 769 192
ID: 4244812  Datum zveřejnění: 24.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.