Údržbář/mechanik - bez nočních směn!

Středočeský kraj

Popis pozice

Máte šikovné ruce a praxi v údržbě provozu? Nebo jste absolventem technického oboru a lákala by Vás práce v údržbě?

Pro nadnárodní výrobní společnost v Kolíně hledám nového kolegu do týmu mechaniků/údržbářů!

Jedná se o práci v moderním prostředí, mimo obor automotive a bez nočních směn!

Náplň práce:

  • údržba strojů ve výrobě (automaty, poloautomaty)

  • práce s mechanikou a hydraulikou

  • preventivní servis i opravy poruch

  • další údržbářské práce v areálu firmy

Profil kandidáta

  • technické vzdělání (SOU/SŠ)

  • orientace v technických výkresech

  • praxe na obdobné pozici (i v rámci školy)

  • manuální zručnost, šikovnost a pečlivost

  • ochota pracovat na ranní a odpolední směnu

Nabízíme

  • práci v moderním prostředí

  • ohodnocení dle zkušeností + měsíční prémie

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijko

  • dotované stravování přímo ve firmě

  • kamarádský a zkušený kolektiv

Pro více informací se přihlaste do výběrového řízení, zašlete životopis a já Vás budu kontaktovat s dalšími informacemi!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4246439  Datum zveřejnění: 26.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.