IT specialista se zaměřením na aplikace a správu uživatelských účtů

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti z oblasti IT, prací s informačními systémy, jejich správou a údržbou, řešení požadavků uživatelů a tvorbou výstupů? Rád/a se orientujete ve světě IT a máte analytické myšlení? Pak máme příležitost právě pro Vás. Pro jednu velkou společnost z Opavy obsazujeme pozici IT specialisty.

  • Správa a obsluha ERP systémů

  • Zavádění nových uživatelů, testování a klasifikace hlášených chyb

  • Příprava a zpracování požadavků na IS pro vytvoření programových úprav, následná tvorba výstupů dle požadavků

  • Podílení se na automatizaci

Profil kandidáta

  • VŠ/SŠ obor Informatika, praxe v IFT, popřípadě praxe konzultanta IFS nebo 2-3 roky praxe v oblasti uživatelské podpory nebo IT

  • Zkušenost s ERP systémem, správy aplikačního portfolia, datové analýzy a aplikační architektury.

  • Analytické myšlení

  • Znalost databázového prostředí ORACLE velkou výhodou

  • Orientaci v IT oblasti

  • Být otevřený případným možným projektům v rámci firmy

Nabízíme

  • Atraktivní mzdové ohodnocení

  • Smlouva na dobu neurčitou po skončení zkušební doby

  • 5 týdnů dovolené

  • Karta Benefit plus

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Možnost Home Office (práce z domu)

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek k Jubileu

  • Příspěvek za dárcovství krve

  • Firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4246731  Datum zveřejnění: 26.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.