IT specialista se zaměřením na informační systémy

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti z oblasti IT, prací s informačními systémy, jejich správou a údržbou, řešení požadavků uživatelů a tvorbou výstupů? Rád/a se orientujete ve světě IT a máte analytické myšlení? Máte přehled ve správě sítí? Pak máme příležitost právě pro Vás. Pro jednu velkou společnost z Opavy obsazujeme pozici IT specialisty.

  • Podpora uživatelů a správa uživatelských účtů

  • Řešení distribuce standartního uživatelského SW

  • Administrativní údržba IS

  • Podpora a účast na interních projektech v rámci IT

  • Poskytování služeb v oblasti IT ostatním uživatelům

  • Chod a administrace ostatních ITS systémů souvisejících s vnitropodnikovým IS

  • Správa uživatelských účtů v organizaci

  • Správa síťí: LAN/WAN IT infrastruktury

  • Údržba vnitropodnikové farmy

Profil kandidáta

  • VŠ/SŠ obor informatika, praxe 2-3 roky v oblasti uživatelské podpory nebo IT

  • Osobní zkušenost se správou IT systémů

  • Znalost VM Ware, Microsoft AD, Fortinet velkou výhodou

  • Analytické myšlení

  • Orientace v oblasti IT (obecná podpora uživatelů)

  • Ochota učit se novým věcem a mít k nim pozitivní přístup

  • Znalost prostředí MS Office 365 velkou výhodou

Nabízíme

  • Atraktivní mzdové ohodnocení

  • Smlouva na dobu neurčitou po skončení zkušební doby

  • 5 týdnů dovolené

  • Karta Benefit plus

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Možnost Home Office (práce z domu)

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek k Jubileu

  • Příspěvek za dárcovství krve

  • Firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4246733  Datum zveřejnění: 26.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.