Právník/Právnička - s AJ, částečný HomeOffice

Praha

Popis pozice

Hledám zkušeného právníka/právničku se znalostí advokacie se zkušeností z pozice podnikového právnika zaměřením na korporátní klientelu.

Chcete využít dosavadní zkušenosti a udělat další krok ve Vaší kariéře? Máteli praxi z pozice podnikového právníka a angličtinu ovládáte na úrovni C1, pak možná hledám právě Vás.
Vaší náplní práce bude:

  • Poskytování právní podpory při obchodních jednání

  • Korporátní agenda, problematika ochrany osobních údajů apod.

  • Vyřizování a vedení právní agendy v jednotlivých oborech práva

  • Příprava a připomínkování návrhů smluv

  • Příprava právních podání a  žalob

  • Kontrola náležitostí právních dokumentů

Profil kandidáta

Naše požadavky jsou:

  • Magisterské vzdělání v oboru právo

  • Zkušenost s výkonem advokacie

  • Samostatnost, pečlivost, důvěryhodnost

  • Výborná znalost MS Office

  • Angličtina na výborné úrovni

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení

  • 5 týdnů dovolené

  • Možnost HomeOfficu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Stravenky a další

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4246952  Datum zveřejnění: 26.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.