Výrobní přípravář/Kalkulant

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s tvorbou cenových nabídek, prací s přípravou a kalkulací? Umíte číst v projektových/výkresových dokumentacích staveb a tvorba cenových nabídek Vám není cizí? Pak máme příležitost právě pro Vás. Pro jednu rodinnou stabilní společnost obsazujeme pozici Výrobního přípraváře.

  • Kontrola a správnost projektové dokumentace+kalkulace

  • Tvorba cenových nabídek+příprava do soutěží

  • Příprava staveb k realizaci a spolupráce se stavbyvedoucími

  • Jednání se subdodavateli

  • Zpracovávaní harmonogramů

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ stavebního zaměření

  • Znalost čtení výkresové dokumentace

  • Uživatelská znalost PC (MS Office)

  • Praxe ve výrobní přípravě či kalkulaci staveb

  • Znalost kalkulačního programu KROS velkou výhodou

Nabízíme

  • Atraktivní zaměstnání ve stabilní rodinné společnosti působící po celém světě

  • Možnost seberealizace a rychlého profesního růstu

  • Zajímavé finanční ohodnocení dle praxe a odborné kvalifikace

  • 5 týdnů dovolené

  • Stravenky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4246953  Datum zveřejnění: 26.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.