Asistent prodeje v centru prahy

Praha

Popis pozice

Do luxusního hodinářství v centru Prahy hledáme schopné a reprezentativní asistenty prodeje!

  • Aktivní komunikace s klienty po telefonu, emailem či osobně na prodejně

  • Nabídka a prodej produktů klientům

  • Udržování obchodních vztahů se stávajícími klienty, poprodejní servis

  • Přebírání a předávání všech podkladů od klienta nutných ke zpracování objednávky, zpracování administrativy spojené s objednávkami, sklady

  • Práce s administračním a účetním softwarem

  • Aktivní budování image a dobrého jména firmy a podílení se na marketingové komunikaci firmy

  • Dodržování nařízení vedení společnosti

  • Plnění cílů dle dohody s přímým nadřízeným a zodpovědnost za jejich plnění

  • Aktivní účast na optimalizaci nákladů společnosti

  • Osobní vzdělávání, ať již samostudiem nebo na žádost společnosti, pro potřeby vyplývající z pozice prodavač/ka

  • Plnění dalších úkolů spojených s výkonem činnosti prodavač/ka zadaných nadřízeným ve stanoveném termínu

  • Práce s aplikací CRM

Profil kandidáta

  • Minimálně SŠ vzdělání

  • Komunikativní znalost AJ

  • Velmi dobrá znalost práce na PC

  • Příjemné a profesionální vystupování

  • Ochota učit se novým věcem

  • Zkušenost na obdobné pozci výhodou

Nabízíme

  • Práci v příjemném prostředí na lukrativní adrese v centru Prahy

  • Velmi dobrá dostupnost MHD

  • Rozložení směn krátký/dlouhý týden

  • Bonusy z prodeje

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4246955  Datum zveřejnění: 26.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.