Výrobní plánovač - junior/senior

Plzeňský kraj

Popis pozice

Baví vás plánování výroby, nebo byste rád/a získal/a zkušenosti v plánování?

Máte komunikativní angličtinu?

Chcete být součástí firmy, která má dobré jméno na trhu?

Chcete se dále rozvíjet a vzdělávat?

Místo pracoviště pouze 7 km od Plzně.

  • Plánování výrobních kapacit (cca polovina pracovní doby)

  • Příprava a vyhodnocování výrobních plánů

  • Plánování od nákupu materiálu, přes výrobu produktu až po jeho doručení zákazníkovi

  • Denní kontakt s dodavateli a kolegy ve výrobě

  • Zpracování vstupních dat, reportování

  • Spolupráce s dalšími odděleními

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání

  • Dobrou znalost MS Office (hlavně Excel), popřípadě dalších IS jako SAP nebo Baan výhodou

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou (komunikace s kolegy ze zahraničí)

  • Zkušenost s plánováním výhodou

  • Dobré komunikační dovednosti

  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Dvakrát ročně nárůst mzdy dle inflace

  • Pracovní doba pouze 7,5 hodiny denně

  • Sick days

  • Dvakrát ročně mimořádné bonusy ke mzdě

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Vzdělávání, kurzy a další školení

  • Závodní stravování

  • Firemní akce

  • Možnost napracovat si hodiny

  • Pracovní smlouva na neurčito

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová
ID: 4246957  Datum zveřejnění: 26.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.