Technický obchodní zástupce pro Severní Moravu

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Zastupoval jste někdy nějakou značku coby obchodní zástupce a jste technický typ? Hledáme člověka, který nám na Olomoucku a Ostravsku rozjede trh s obnovitelnými zdroji (solární panely, čerpadla, fotovoltaika) pro známou a dobře hodnocenou značku z oblasti energetiky. Buďte to vy.

  • Půjde o akvizice nových zákazníků

  • Klienti budou jak z řad firem, tak i koncových zákazníků

  • Produkt: tepelná čerpadla, fotovoltaické a solární panely

  • Kanceláří bude firemní auto, ale k dispozici vám bude i naše regionální pobočka

  • Pracovní doba Po-Čt od 8 do 17, Pá od 8 do 14:30

Profil kandidáta

  • Praxe na obchodnické pozici alespoň 2 roky

  • Zkušenost s obnovitelnými zdroji je vítaná, ale stačí jakákoliv technika

  • Hledáme průbojnou komunikativní osobnost

  • Je nutné nebát se řídit (řiď. průkaz B)

Nabízíme

  • Mzda ve zk. době: fix dle zkušeností (až 35 tisíc) + pevný bonus (10 tisíc). Mzda po zk. době: fix dle zkušeností + prémie z prodeje

  • Dáme vám 5 týdnů dovolené

  • Auto, notebook, IPhone a iPad i k soukromému užívání

  • Nabízíme flexibilní pracovní dobu a kratší pátky

  • Příspěvky na stravné

  • Příspěvky na životní a penzijní pojištění (po 1 roce)

  • Výhodný rodinný tarif

  • Můžete uplatnit slevy na naše výrobky a služby

  • Jste sporťák? Využijete naši multisportku

  • Různé firemní akce – vezmeme vás třeba na Světový pohár v Biatlonu

  • Budete zastupovat velice známou a úspěšnou značku

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Žůrková
+420 733 626 275
ID: 4247159  Datum zveřejnění: 26.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.