Technický specialista s přesahem do IT

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Staňte se součástí inovativní společnosti, která implementuje a zdokonaluje své výrobky do zdravotnictví. Rozšiřujeme náš technický tým, pokud máte zázemí v IT a baví Vás řešit technické závady, hledáme právě Vás!
  • Vyřešení technických problému a následné podílení na jejich nápravě,

  • Přehled o kvalitě poskytovaných služeb a jejich následné zdokonalení,

  • Vyřazení starých zařízení a zajištění jejich náhrady,

  • Spolehlivost a zodpovědnost bude Vaší vizitkou,

  • Technický support interním klientům.

Profil kandidáta

  • Být flexibilní, s kolegou týdení sřídání telefonní pohotovosti do 22:00,

  • Vzdělání IT nebo technického směru,

  • Zkušenost z tiskového průmyslu výhodou,

  • Umíte se domluvit anglicky, alespoň B1,

  • ŘP sk. B.

Nabízíme

  • Podrobné proškolení v rámci pracovní doby,

  • Firemní výrobky a služby s výraznou slevou,

  • Prostor pro osobní i profesní rozvoj,

  • Plně hrazená multisport karta,

  • Příspěvek na dojíždění,

  • Příspěvek na penzijní pojištění,

  • 5 týdnů dovolené,

  • Závodní stravování,

  • Bonusy ke mzdě,

  • Cafeterie.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4248933  Datum zveřejnění: 29.1.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.