Sales Manager (FMCG)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do mezinárodní společnosti působící v potravinářském průmyslu nově hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Sales Manager. Pokud jste ostřílený  obchodník se zkušenostmi s vedením vlastního týmu, pak budeme rádi, když nám zašlete Váš životopis.

  • řízení obchodních aktivit a vedení týmu pro ČR+ SR

  • realizace obchodní a marketingové strategie, realizace plánů vedoucích k dosažení stanoveného obchodního cíle

  • motivace týmu

  • péče o stávající klíčové zákazníky, rozvoj vztahů

  • analýza trhu, monitorování konkurence, hledání příležitostí i získávání nových zákazníků

  • příprava obchodních nabídek a koordinace marketingových kampaní

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání

  • 5 let zkušeností v oblasti obchodu (rychloobrátkové zboží)

  • zkušenosti v manažerské roli

  • vynikající prezentační a komunikační dovednosti

  • zkušenost s mezinárodním obchodem

  • angličtina na pokročilé úrovni

  • orientace na dosahování výsledků

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • atraktivní finanční ohodnocení ve fixní mzdě

  • výkonové bonusy

  • zázemí mezinárodní společnosti

  • automobil pro soukromé účely

  • aj.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4312275  Datum zveřejnění: 25.4.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.