Advokátní koncipient – centrum Prahy

Praha

Popis pozice

Významná česká advokátní kancelář o 55 zaměstnancích rozšiřuje svůj tým o dalšího parťáka, který má zájem se učit od těch nejlepších v oblasti obchodního práva. Věnují se zejména fúzím, bankovnictví, nemovitostem, pracovnímu právu, duševnímu vlastnictví, energetice, korporátnímu právu, ochraně soukromí a daňovému poradenství. Pozice je vhodná pro muže i ženy.

Odměnou Vám bude přátelské a neformální prostředí, krásné kanceláře v centru Prahy, spoustu fajn benefitů včetně home office, flexibilní pracovní doby a společenských akcí v podobě večírků, dovolených na horách a teambuildingů.

  • příprava právních dokumentů v češtině i angličtině (smlouvy, prohlášení)

  • příprava rešerší

  • komunikace s úřady i klienty

  • budete doprovázet advokáty na schůzkách s klienty

  • budete se učit od těch nejlepších advokátů na obchodní právo!

Profil kandidáta

  • absolvent/ka právnické fakulty v České republice

  • znalost angličtiny na pokročilé úrovni – budete vypracovávat právní dokumenty v angličtině

  • zájem o oblast obchodního práva

  • předchozí praxe v advokátní kanceláři Vám bude výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení ve výši 45 000 – 65 000 Kč dle zkušeností

  • celkem 27 dní volna (dovolená, sickdays, vánoční volno)

  • flexibilní pracovní doba

  • home office

  • stravenky

  • občerstvení na pracovišti

  • příspěvek na Multisport kartu

  • příspěvek na volný čas (FlexiPassy)

  • příspěvek na jazykové kurzy

  • právní obědy a večeře

  • společenské firemní akce (vánoční a narozeninové večírky)

  • teambuildingy (např. lyžování, cyklistika a turistika)

  • pečlivé zaškolení

  • standardní smlouva na HPP

  • nástup ihned nebo dohodou

  • kanceláře v centru Prahy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4315428  Datum zveřejnění: 28.4.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.