HESQ Manager

Liberecký kraj

Popis pozice

Do tymu Facility managementu hledáme ostříleného "bezpečáka", který bude zajišťovat agendu v oblastech BOZP, PO a kvality.

Náš klient se specializuje na výrobu mycích a čisticích prostředků pro profesionální použití.

  • Dohled nad dodržováním zásad BOZP a požární ochrany

  • Management Integrovaného systému řízení

  • Management ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství

  • Správa bezpečnostních listů a dokumentace produktů

  • Podpora Facility managementu

  • Správa revizí a dodržování harmonogramu revizí a kontrol

  • Metrologie

  • Dodržování „Best local practice“

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • Praxe v oblasti BOZP

  • Platné osvědčení o získání odborné způsobilosti k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

  • Platné osvědčení o odborné způsobilosti z požární ochrany nebo osvědčení technika požární ochrany

  • Zkušenosti s ISO ISO 9001, 14001, 45001, 17025 velkou výhodou

  • Komunikativní znalost Aj (min. B2)

  • Praxe s MS Office- Excel, Word, Power Point

  • Znalost SAP výhodou

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v menší ale silné firmě nadnárodní společnosti

  • Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění

  • Stravenkový paušál

  • 25 dní dovolené po odpracování jednoho roku

  • Pružnou pracovní dobu

  • Možnost HO

  • Jazykové kurzy AJ

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4316307  Datum zveřejnění: 29.4.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.