Mistr výroby - nástup možný ihned

Liberec, Česko

Popis pozice

Hledáme zkušené mistry výroby se znalostí CNC strojů a frézek pro výrobní společnost v Liberci!

Lokalita: Průmyslová zóna jih (Liberec)

Nástup: Ihned / dle dohody

Směnnost: 3 směny

  • Vedení a kvalifikace pracovníků na svěřené směně

  • Sledování kvality a množství výroby, plánování

  • Organizace údržby a oprav strojů a zařízení, řešení problémů na výrobních linkách a u výrobních procesů

  • Řešení docházek

  • Zodpovědnost za včasné dodání hotových výrobků

Profil kandidáta

  • Minimálně ÚSO vzdělání a 1 rok zkušenost v automotive

  • Znalost práce na PC

  • Znalost standardů VDA 6.3, ISO/TS 16949 včetně zvláštních požadavků zákazníka výhodou

  • Znalost angličtiny a ukrajinštiny velkou výhodou

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností a požadavků

  • Týden dovolené navíc

  • Závodní stravování (obědy za pár korun)

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Slevové poukázky

  • Možnost profesního růstu v rámci firmy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4316580  Datum zveřejnění: 29.4.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.