Technolog směny v chemickém průmyslu

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Specialista na povrchové úpravy se zákazníky z oblasti elektrotechniky, automobilového, leteckého, stavebního či nábytkářského průmyslu, strojírenství, lékařství apod. hledá šikovného mistra směny. Pokud máte chemické zázemí nebo zkušenosti a nevadí Vám práce na směny, hledáme právě Vás!
  • dohled nad bezproblémovým chodem linky,

  • komunikace s laboratoří - odebírání vzorků,

  • doplňování chemie a kontrola lázní.

Profil kandidáta

  • vzdělání v chemickém oboru,

  • ochotu pracovat na směnny,

  • manuální zručnost.

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené po zkušební době,

  • stravenkový paušál,

  • příspěvek na penzijní připojištění,

  • ZDARMA multisport karta,

  • zdarma vstupenky na HC Kometa Brno,

  • odměny ke mzdě na životní jubilea,

  • firemní mobilní tarif s 10GB dat,

  • potravinové automaty se zvýhodněnou cenou,

  • firemní akce.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4317180  Datum zveřejnění: 29.4.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.