Geodet Senior

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta zabývajícího se kompletním řešením v oblasti geodézie, hledáme Geodeta pro Prahu.

  • geodetická činnost v terénu

  • zaměřování zejména dopravních a pozemních staveb

  • samostatné zpracování zakázky až po předání zákazníkovi

  • práce s přístroji LeicaGeosystems

  • možnost účasti na mezinárodních projektech

Profil kandidáta

  • vzdělání v oboru geodézie

  • praxe na pozici geodeta/zeměměřiče

  • řp. B

  • spolehlivost a samostatnost

Nabízíme

  • stabilní práci s novými zkušenostmi

  • rodinnou atmosféru a fajn kolektiv

  • fixní mzdu + bonusy

  • týden volna navís

  • stravenky

  • příspěvek na penzijko

  • smlouvu na dobu neurčitou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4317540  Datum zveřejnění: 1.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.