Hledá se účetní pro bankovní operace!

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte krátkou zkušenost v účetnictví a chcete se učit více?

Láká Vás oblast korporátních financí?

Pak Vás tato pozice bude zajímat!
Na této pozici se naučíte pracovat s účtováním bankovních operací - jde o pozici nazývanou Treasury Accountant - propojování plateb s účty, zadávání plateb a provádění uzávěrek na měsíční bázi. Spolupracovat budete jak s lokálními, tak i zahraničními kolegy.

Profil kandidáta

Nezbytná je 1-2 roky dlouhá zkušenost na jakékoli účetní pozici - vše ostatní se naučíte!

Bez plynulé angličtiny to nepůjde, jedná se o práci v zahraniční společnosti s různými entitami v Evropě i Americe.

Zkušenost s nějakým účetním softwarem (a pokud je to SAP nebo Oracle, tak tím lépe).

Nabízíme

Váš další rozvoj je priorita - budete mít k dispozici různí kurzy a tréninky, ať už odborné či osobnostní.

Abyste se nemuseli bát, co bude za rok - smlouva na dobu neurčitou.

A abyste se nemuseli bát ani toho, co bude za dlooouhou dobu - příspěvek na penzijní/životní připojištění.

Ať máte prostor na dostatek odpočinku - 5 dní dovolené navíc.

Chceme Vám přispět i na dobrý oběd - stravenky.

Protože se může stát, že Vám není dobře - sick days.

Pokud rádi sportujete - příspěvek na Multisport kartu.

Jelikož si vážíme loajality - bonusy ke mzdě každých 6 měsíců.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Rojíková
ID: 4317698  Datum zveřejnění: 1.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.