Kalibrační inženýr s AJ| až 60 000 Kč

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s kalibracemi, domluvíte se anglicky? Automotive závod v Ostravě hledá do svých řad kalibračního inženýra, který bude mít na starosti plánování kalibrací, jejich realizaci nebo taky proškolování zaměstnanců kvality. Je to něco, kde se vidíte? Pošlete mi své CV a ráda se s vámi domluvím na pohovoru. :-)

  • Plánování a realizace monitoringu a kalibrace měřících a zkušebních zařízení pro oblasti jakosti, výroby, montáže, testování

  • Definování a sledování kalibračních intervalů

  • Údržba softwaru měřicího a testovacího zařízení

  • Spolupráce při správě měřící a zkušební techniky

  • Tvorba a vyhodnocování měřících a zkušebních zařízení a kalibrace

  • Provádění montáže podle náčrtů, výkresů, zakázek a plánů, sledování průběhu montáže, označení chyb včetně specifikace nápravného opatření

  • Zajišťování technické dokumentace

  • Zajišťování dodržování norem, vyhlášek a směrnic kvality

  • Školení nových zaměstnanců v oblasti metrologie

Profil kandidáta

  • Technické vzdělání/SŠ vzdělání technického zaměření

  • Komunikativní AJ, B2

  • Min. 2 roky v automotive pro monitorování a kalibraci měřících a testovacích zařízení

  • Znalost MSA a SPC

  • Znalost metrologie a měřících přístrojů

  • Znalost ISO/IEC 17025:2018

  • Schopnost samostatné a týmové práce

  • Analytické myšlení, pečlivost, proaktivní přístup

  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • 3 dny zdravotního volna (Sick days)

  • Příspěvek na dopravu tam i zpět

  • Stravenkový paušál vyplacený do mzdy

  • Možnost práce z domu (Home office)

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Notebook

  • Start možný ihned

  • Možnost stát se součástí rozvíjející se firmy, která má před sebou jasnou budoucnost a využít svůj profesní potenciál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4318499  Datum zveřejnění: 2.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.