Personální konzultant v Českých Budějovicích

Jihočeský kraj

Popis pozice

ManpowerGroup je společnost s předním postavením na českém i světovém trhu v poskytování personálních služeb a zároveň 15. největším zaměstnavatelem v ČR. Aktuálně hledáme posilu, která se nebojí výzev, baví jí nábor, komunikace s lidmi, ale i administrativa. Zakládáme si na přátelské atmosféře v týmu a těšíme se, že najdeme parťáka, který k nám skvěle zapadne a pomůže nám propojovat zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými kandidáty.

  • Každodenní nábor zaměstnanců, a to jak našich agenturních, tak i do kmene ke klientovi;

  • vytváření a udržování dlouhodobých vztahů s klienty a kandidáty;

  • tvorba nástupních i výstupních dokumentů, spolupráce na přípravě podkladů k docházkám a další související administrativa.

Profil kandidáta

  • Máte prokazatelné zkušenosti s komunikací a jednáním s lidmi;

  • uvítáme kandidáty, kteří mají praxi v personalistice, pokud jste ale v oboru nováčkem, rádi vás vše naučíme;

  • jste aktivní řidič, bez řidičského průkazu skupiny B se u nás opravdu neobejdete;

  • jste komunikativní osobnost s empatickým přístupem k lidem, avšak se zdravou dávkou asertivity;

  • máte vztah k administrativě, pečlivost vám není cizí a umíte si pohlídat důležité termíny.

Nabízíme

  • Propracovaný systém vzdělávání a školení;

  • flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova až 2 dny v týdnu;

  • kanceláře v centru Českých Budějovic nedaleko Černé věže;

  • kariérní růst – příležitost stát se senior konzultantem, mentorem a lektorem;

  • fixní mzdu a bonusový systém;

  • práci v přátelském týmu, kde vám každý rád poradí, když si s něčím nebudete vědět rady;

  • celou řadu benefitů jako jsou stravenky, týden dovolené navíc, sick days, narozeninový den, CSR den, příspěvek na MultiSport kartu, Cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době, mobilní tarif i k soukromým účelům atd.

  • smlouvu na dobu určitou po dobu jednoho roku (s možností prodloužení na dobu neurčitou při oboustranné spokojenosti);

  • spolupráci na plný úvazek, minimálně však 30 hod týdně, s nástupem co nejdříve nebo dle dohody.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Dostálková
ID: 4319408  Datum zveřejnění: 3.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.