Koordinátor konstrukčních modelů

Liberecký kraj

Popis pozice

Ve výrobní automotive společnosti se uvolnila židle na oddělení Engineeringu a kolegové k sobě potřebují zkušeného konstruktéra, který povede projekty interiérových dílů.

  • Příprava podkladů o produktu na základě informací od zákazníka

  • Organizování časů a termínů pro splnění zakázky

  • Spolupráce s jednotlivými odděleními projektu - nástrojaři, dodavatelská kvalita, produkt a process engineering

  • Návštěvy zákazníků přímo u nich v závodě

  • Koordinace konstrukčního týmu

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru

  • Aktivní znalost Aj i Nj

  • Praxe na obdobné pozici (Konstruktér, Designer)

  • Znalost a zkušenosti s konstrukci interiérových plastových dílů

  • Ochota cestovat (auto bude poskytnuto)

  • Znalost práce s technickou výkresovou dokumentací /CAD/CATIA/SAP

Nabízíme

  • Bonusy/prémie

  • Mobilní telefon a notebook k soukromým účelům

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby

  • Stravenky

  • Dovolená 5 týdnů

  • Kafetérie

  • Možnost občasné práce z domova

  • Možnost si napracovat hodiny

  • Moderní kancláře v centru Liberce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4319689  Datum zveřejnění: 3.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.