Finanční účetní

Pardubický kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti v účetní agendě a praxi v samostatném vedení účetnictví? Nezaleknete se ani daňových přiznání a závěrkových prací? Hledáte samostatnou práci v zajímavém odvětví a prima kolektivu?

Pro menší výrobní společnost s mezinárodním přesahem hledám novou kolegyni/kolegu na pozici ÚČETNÍ.

Jedná se o samostatnou práci, ve které se rozhodně nebudete nudit a navíc si můžete neustále rozšiřovat znalosti a dovednosti v oboru i mimo něj!

Náplň práce:

  • účtování přijatých/vydaných faktur

  • účtování skladu, bankovních výpisů a pokladních dokladů

  • zpracování DPH, KH a SH

  • spolupráce s auditorem a daňovým poradcem

  • příprava výkazů, reportů atd.

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření

  • praxe v účetnictví vč. daní

  • práce na PC vč. účetních programů

  • znalost českých účetních standardů

  • pečlivost a spolehlivost

  • angličtina výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu

  • stálý plat + roční odměny

  • další bonusy (docházkový, věrnostní)

  • příspěvek na stravné

  • odborné kurzy a kurzy angl. jazyka

  • notebook, mobil

  • volnočasové aktivity (pilotní kurzy, vyhlídkové lety)

Zaujala Vás nabídka? Pro přihlášení do výběrového řízení zasílejte životopis přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4319696  Datum zveřejnění: 3.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.