Logistik

Liberecký kraj

Popis pozice

Posilujeme logistický tým výrobního závodu v Turnově a hledáme šikovné lidi z logistiky, kteří se nebojí komunikace v Aj.

  • Zajištění dodání včasného základního materiálu pro výrobu

  • Správa bezpečnostních zásob základního materiálu

  • Vyřizování logistických reklamací

  • Komunikace s dodavateli a řešení problémů s dodávkami

  • Koordinace náběhu produkce nových výrobků ve vztahu na skladové zásoby a na požadavky zákazníka

  • Vytváření plánu dodávek zákazníkovi v před-sériové fázi pro vedoucího projektu

  • Nastavování systému pro dodávky náhradních dílů

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • Praxe min. 1 rok na obdobné pozici v automotive

  • Komunikativní znalost Aj, případně Nj

  • Znalost MS Office, znalost SAP, SketchUp a ACad výhodou

  • Znalost Fifo, Kanban, JIT/JIS, Pareto výhodou

  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Nadstandardní finanční ohodnocení

  • Týden dovolené navíc

  • Měsíční a roční bonus

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Vánoční poukaz

  • Příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4319697  Datum zveřejnění: 3.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.