Specialista kalkulací - mimo automotive

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro výrobní firmu v Liberci hledáme analytického nadšence se zkušeností s kalkulacemi.

  • Naceňování výrobků

  • Cenové kalkulace výrobků a náklady na projekty

  • Definování výrobních časů a potřebných technických operací

  • Spolupráce s dalšími odděleními

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ

  • Praxe v kalkulacích

  • Znalost MS Office

  • Aj - min. úroveň B1

  • Analytické myšlení a smysl pro detail

Nabízíme

  • Fin. ohodnocení dle Vašich zkušeností a představ

  • Stravenky

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Permanentky na volnočasové aktivity

  • Firemní akce

  • Stabilní zaměstnání v prosperující firmě mimo automotive

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4319949  Datum zveřejnění: 3.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.