Strojník/bagrista s profesním průkazem, skvělé finanční ohodnocení

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro menší rodinnou firmu, která se zabývá převážně stavbou, rekonstrukcí rodinných domů, oprav menších objektů a která pracuje na zakázkách v okolí Dobříše, Příbrami, Benešova a Slap přijmeme do menšího kolektivu kolegu na pozici strojníka/bagristy.

Místo výkonu práce: Dobříš, Příbram, Benešov, Slapy

Směnnost: 1 směna

Nástup ideálně ihned nebo po dohodě.

Profil kandidáta

  • zkušenosti na obdobné pozici podmínkou

  • řidičský průkaz sk. B, C + profesní průkaz podmínkou

  • ochota pracovat

Nabízíme

Skvělé finanční ohodnocení

  • menší rodinná firma (rozvíjející se)

  • možnost zaměstnání na HPP nebo živnost

  • přátelský kolektiv

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jandová
+420702153284
ID: 4320791  Datum zveřejnění: 4.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.