Operations Manager - START-UP projekt v logistice

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jste zkušený manažer, pro kterého je start-up lákavou a výjimečnou nabídkou?

Chcete budovat tým, pracovat projektově a mít zodpovědnost za každodenní provoz logistického závodu?

Jestliže máte zkušenost přímo z logistické firmy a domluvíte se anglicky, jste tím, koho hledáme!

  • budování/rozvoj závodu (sklady, doprava, lidské zdroje, nastavení procesů...)

  • zavádění strategických plánů v logistice

  • realizace nových projektů

  • odpovědnost za hospodářské výsledky společnosti

  • reporting

Profil kandidáta

  • zkušenosti v oblasti logistiky a skladování

  • znalost projektového managementu

  • praxe s vedením lidí

  • anglický jazyk podmínkou

Nabízíme

  • výzvu v podobě budování něčeho nového - firma by měla čítat až 600 zaměstnanců

  • rozsáhlé kompetence a zodpovědnosti

  • bonusy na základě hospodaření společnosti

  • Sick Days

  • závodní stravování

  • roční bonus až 10% z fixní mzdy

  • Home Office dle domluvy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326
ID: 4320793  Datum zveřejnění: 4.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.