Specialista pojištění, flexibilní pracovní doba

Praha, Česko

Popis pozice

Hledáte různorodou a zajímavou práci? Máte zkušenost z pojišťovnictví?

Do silné, stabilní finanční skupiny hledáme Specialistu pojištění.

  • Spolupráce a komunikace s lokálními i zahraničními pojišťovnami – písemná, mailová, telefonická

  • Vedení evidence pojištění vozidel

  • Celková správa procesu pojištění – zpracování hlášení pojištění vozidel do pojišťovny, vznik nového pojištění, ukončování pojištění, změny v pojištění atd.

  • Zpracování reportů a kontrola dat v systému a jejich průběžná aktualizace

  • Kontrola reportu, fakturace, příprava datových podkladů k finančnímu zpracování, vystavování a kontrola dokumentace

  • Vyhodnocování škodních průběhů klientů, komunikace s ostatními kolegy z týmů

Profil kandidáta

  • Velmi dobrou orientaci ve správě pojištění a principech flotilového pojištění

  • Uživatelskou znalost MS Office, pokročilou znalost Excel (zejména tvoření kontingenčních tabulek, porovnávání a párování datových souborů)

  • Praxe v pojišťovnictví – velká výhoda, ideálně alespoň kratší praxe v oblasti pojištění vozidel

  • Příjemné vystupování (mluvený i písemný projev), smysl pro detail

  • Ochota hledet pro klienta to nejlepší řešení, případně vyřešit problémy

  • AJ telefonicky i emailem

Nabízíme

  • Moderní kanceláře přímo u metra

  • Tým nadšených profíků, přátelské prostředí

  • Možnost Home Office

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Jistotu, karierní růst, vzdělávání

  • Spoustu benefitů - 5 až 6 týdnů dovolené, 4 sick days, Multisportku, stravenky, připojištění atd.

  • Občerstvení na pracovišti

  • 35 000 – 40 000 Kč + roční bonus ve výši měsíční mzdy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sylva Valentová
ID: 4320795  Datum zveřejnění: 4.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.