SPECIALISTA METODIK BOZP, PO, OŽP/Bonusy/dovolená navíc/ (M/Ž)

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Pro našeho klienta, který patří mezi světovou špičku v oblasti automotive hledáme HSE specialistu. Chcete se stát členem jejich týmu? Aktuálně rozšiřují své řady a hledají nového kolegu.

  • Pomáhat, konzultovat a radit metodickým vedoucím a kontrolorem při dodržování zásad bezpečnosti a ochrany zdraví

  • Kontrolu potencionálních rizik a případně navrhovat opatření ke zlepšení pracovních podmínek a bezpečnosti na pracovišti

  • Tvorba směrnic a metodik pro oblast BOZP s platnou legislativou

  • Zjistit příčinu pracovních úrazů, práci na nápravných opatření

Profil kandidáta

  • AJ na komunikační úrovni

  • Výhodou bude 2 roky praxe v oblasti BOZP a požární ochrany

  • Zkušenost v HSE ve výrobním podniku nebo automotive

  • Vysokoškolské vzdělání

  • OZO v prevenci rizik

Nabízíme

  • Vaši práci oceníme motivující mzdu

  • 25 dní dovolené

  • Další finanční bonusy ke mzdě

  • Závodní stravování

  • Příspěvek na dopravu

  • Po roce příspěvek na penzijní připojištění

  • Kartičku Benefit Plus

  • Možnost HO

  • Zvýhodněné služby mobilního operátora a výhodné bankovní produkty

  • Možnost kariérního růstu

  • Práci ve stabilní společnosti se zajímavým produktem

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Šírová
ID: 4321528  Datum zveřejnění: 5.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.