Skladník - Turnov

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti ze skladu?

Nevadí Vám směnný režim - 3 směny nebo 12ctky?

Pak tu máme pro Vás zajímavou nabídku.. :)
  • Příjem materiálu (polotovarů, obalů aj.), expedice hotových výrobků

  • Kontrola materiálu, zpracovávání dokumentace

  • Manipulace materiálu

  • Provoz: 3 směny nebo nepřetržitý režim (12ctky)

Profil kandidáta

  • Řidičský průkaz na VZV

  • Předchozí zkušenosti ze skladu

  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • Nástupní mzda dle zkušeností

  • Měsíční prémie

  • 13. plat, čtvrtletní bonus

  • Karta Benefit Plus, Multisport

  • Týden dovolené navíc

  • Stravenky

  • Příspěvek na masáže

  • Motivační programy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4322045  Datum zveřejnění: 5.5.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.